У Парку Миру буде музей військової техніки

25.01.2007, 16:01 Просмотров: 1 234
Музей військової техніки під відкритим небом планують відкрити до 29 вересня 2008 року – 65-річчя визволення Кременчука від фашистів. У парку Миру збираються звести вісім обелісків, які назвуть на честь частин – визволителів Кременчука. Поруч з ними розміститься військова техніка. «У наказі Сталіна від 29 вересня 1943 року зазначається, що з нагоди звільнення нашого міста військовим частинам, які відзначилися у битві, присвоєно звання «Кременчуцьких».
Раніше у парку саджали дерева… тепер посадять танки

Музей військової техніки під відкритим небом планують відкрити до 29 вересня 2008 року – 65-річчя визволення Кременчука від фашистів. У парку Миру збираються звести вісім обелісків, які назвуть на честь частин – визволителів Кременчука. Поруч з ними розміститься військова техніка. «У наказі Сталіна від 29 вересня 1943 року зазначається, що з нагоди звільнення нашого міста військовим частинам, які відзначилися у битві, присвоєно звання «Кременчуцьких». Таких частин – вісім. Обеліски з їх назвами, які ми встановимо у парку, вже зроблені», – розповідає ініціатор створення музею, голова Автозаводської райради Володимир Коваленко.
Про те, яка техніка стоятиме у парку Миру Володимир Коваленко розповідає неохоче. Лише каже, що військові передадуть її кременчужанам безплатно. «Техніку доставлять цього року. Попередньо ми плануємо встановити літак, танки, гармати… Але я не хочу бути голослівним. Як привеземо техніку – всі її побачать». 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх