Фотофакт

25.01.2007, 16:01 Просмотров: 863
22 січня – День соборності України – у місті відзначили біля пам’ятника Т.Г.Шевченку. Святкування було нелюдним, однак гучним та яскравим: барвисто одягнені козаки розмахували червоними прапорами та палили з гармат.

22 січня – День соборності України – у місті відзначили біля пам’ятника Т.Г.Шевченку. Святкування було нелюдним, однак гучним та яскравим: барвисто одягнені козаки розмахували червоними прапорами та палили з гармат. На честь річниці об’єднання України над Дніпром пролунали три залпи.
Довідка: 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві відбувся урочистий акт з'єднання Західноукраїнської народної Республіки та Української Народної Республіки в єдину соборну українську державу.

19 січня, на річковому вокзалі, на Водохрещу, «хрестили» воду. Віруючі, аби набрати святої води, з відрами та бідонами вишикувались біля головного чану. Вважається, що  хрещенська вода, яку ще називають Великою Агіасимою, має велику цілющу силу. Вона не псується та може зберігатися протягом багатьох років. Того ж дня стихія охрестила все місто – на Кременчук пішов «хрещенський» дощ.
На Водохреща природа подарувала кременчужанам ще одне диво – у другій половині дня над містом з’явилась веселка. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх