Розкрадачі кременчуцьких ліфтів не перестають дивувати: викрали трансформатор

24.01.2007, 14:01 Просмотров: 805
Минулого тижня Кременчуком ходили розкрадачі ліфтів. У двох ліфтах на вулиці Пролетарській зловмисники витягли підвісні кабелі. Як розповів технічний директор підприємства «Кременчукліфт» Олег Скрипець, за схожою схемою 30 ліфтів «обікрали» в Олександрії. «Вони заганяють його на 9-й поверх і витягають з-під кабіни 30-ти метровий кабель», – розповів він.

Минулого тижня Кременчуком ходили розкрадачі ліфтів. У двох ліфтах на вулиці Пролетарській зловмисники витягли підвісні кабелі. Як розповів технічний директор підприємства «Кременчукліфт» Олег Скрипець, за схожою схемою 30 ліфтів «обікрали» в Олександрії. «Вони заганяють його на 9-й поверх і витягають з-під кабіни 30-ти метровий кабель», – розповів він. Ремонт обох ліфтів обійдеться у 2,5 тисячі гривень.

А 17 січня постраждав ліфт у будинку на пр. 50-річчя Жовтня. У ньому зловмисники взагалі витягли з машинного відділення трансформатор. У крадіжці одного з колишніх ліфтерів. «Дивно те, що, незважаючи на шум при розкраданні ліфтових запчастин, люди не повідомляють в міліцію, – каже заступник начальника Кременчуцької міліції Олег Романенко. – Виявити на прийомі металобрухту кабель майже неможливо – його обпалюють та шматують». Олег Скрипець закликає мешканців будинків не соромитись, і якщо вони побачать біля ліфтів підозрілих товаришів телефонувати диспетчеру 2-11-59 або ж 02. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх