Зустріч поколінь в оновленому палаці шлюбів

13.05.2005, 09:05 Просмотров: 966
Минулої суботи після капітального ремонту урочисто відчинилися двері міського відділу реєстрації актів цивільного стану (РАЦС). Того дня, близько одинадцятої, за участю високопосадовців із Полтави та Кременчука, в оновленому РАЦСі зареєстрували першу подружню пару та чествували ювілярів спільного життя..

Вхід у нове родинне життя для молодят Кременчука оформили в спокійних пастельних тонах, а у холі будинку шлюбів встановили нові меблі. Тепер молодята чи їх гості в очікуванні церемонії шлюбу можуть відпочити на м'яких диванах, а після виходу із зали обрядів сфотографуватися на фоні пано, де зображено пам'ятку Кременчука – Крюківський міст. Зала обрядів, як, до речі, і все приміщення РАЦСу, відремонтована за останніми розробоками будівельних технологій. Стеля має кілька ярусів, що підсвічуються міріадами вогнів елегантної люстри.
“Дякувати за це потрібно, передусім, міському голові Миколі Глухову та керівництву обласного управління юстиції, меценатам, зокрема правлінню міської філії банку “Аваль”, будівельникам. Одним словом, в палаці шлюбів стало затишно та світло, і з упевненністю можна сказати, що відтепер в родинне життя кременчуцькі молодята входитимуть красиво”, - каже начальник РАЦСу Валентина Борщ.
Минулої суботи відкриття оновленого приміщення співпало з першим днем спільного життя для Олени Дубовцевої та Дмитра Баранова. А ось Світлана та Віктор Зикіни, відзначили тут 30-річний ювілей свого весілля. Зустрічали працівники РАЦСУ і ветеранів подружнього життя – Валентина і Олекесій Шабрукови одружилися 60 років тому, в дні Великої Перемоги. Для цих трьох пар в оновленому храмі Гіменея звучав і романтичний вальс, і привітання та подарунки від мера Миколи Глухова та першого заступника губернатора Іноземцева, і фото на згадку. А на завершення у небо запустили білосніжних голубів, як символ кохання та благоденства. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх