Безнадійні борги по зарплаті

13.05.2005, 09:05 Просмотров: 1 591

Таку спадщину залишили після себе колишнє керівництво ТОВ “Кременчуцький завод силікатної цегли”. Наразі підприємство визнане банкрутом. За залишковою вартістю його викупила фірма “Промбудсервіс”. Борги ж по зарплаті залишилися на “старому” підприємстві.

Колишні працівники ТОВ “Кременчуцький завод силікатної цегли” скаржилися в усі інстанції з приводу невиплаченої заробітної плати. Наразі підприємство-банкрут ліквідоване за рішенням господарського суду. Майно розпродане, і на уламках старого цегельного заводу виник інший, викуплений ТОВ “Промбудсервіс”. Нові власники мають намір таки налагодити виробництво цегли, принаймні про це на одній із останніх сесій міськради заявив арбітражний керуючий пан Дуленко, який займався ліквідацією “старого” КЗСЦ. Цегла цеглою, а борги по зарплаті так і зависли “намертво”. Суми, за яку проданий завод (близько 340 тис. грн.), не вистачило на розрахунок з працівниками. Наразі борги по зарплаті майже вдвічі перевищують біржову ціну підприємства і, за даними відділу економічного аналізу виконкому, складають 780 тис. грн.
Обурені працівники скаржилися й прем’єру Юлії Тимошенко. Відтак отримана відповідь не залишає надії. Як йдеться у листі, посадові особи ТОВ КЗСЦ не передавали ліквідатору бухгалтерську та іншу документацію підприємства, його печатки та штампи, а також документи, пов’язані з нарахуванням зарплати. Відтак виконавча служба не змогла стягти за рішенням суду заборговану зарплату і закрила виконавче провадження.
Наразі посадові особи КЗСЦ, винні у невиплаті зарплати, не покарані, хоча закон  передбачає відповідальність, у тому числі й кримінальну. Як стало відомо “Телеграфу”, справами КЗСЦ нині цікавиться прокуратура міста. Проте у полі їхньої уваги не борги по зарплаті , а приватизація заводу і питання її законності. Порушено кримінальну справу. Тож крапку у “цегляному” конфлікті інтересів ще не поставлено.



<!-- http://www.telegraf.in.ua/buisiness/2005/05/13/401.html -->
 

Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх