У квартирах стане холодніше

14.12.2006, 20:12 Просмотров: 1 114
З 13 грудня батареї мешканців Крюкова та першого Занасипу похолоднішають – через борги підприємству «Теплоенерго» «прикрутять» газ. Як розповів журналістам віце-мер Микола Порицький, міськвиконком отримав попередження від газопосточальників, що через борг у 2,4 мільйони гривень, для "Теплоенерго" зменшать тиск газу. За його словами, населення заборгувало  підприємству 4,4 мільйони гривень. Віце-мер зазначав, що у жовтні рівень проплати за тепло складав 92%, а за листопад, на сьогодні, розрахувалося лише 56% населення.

З 13 грудня батареї мешканців Крюкова та першого Занасипу похолоднішають – через борги підприємству «Теплоенерго» «прикрутять» газ. Як розповів журналістам віце-мер Микола Порицький, міськвиконком отримав попередження від газопосточальників, що через борг у 2,4 мільйони гривень, для 'Теплоенерго' зменшать тиск газу. За його словами, населення заборгувало  підприємству 4,4 мільйони гривень. Віце-мер зазначав, що у жовтні рівень проплати за тепло складав 92%, а за листопад, на сьогодні, розрахувалося лише 56% населення.
– Цього місяця максимум, що ми зможемо проплатити, це ще мільйон. На перше січня плануємо вийти на один мільйон боргу, – каже Микола Порицький. Віце-мер відзначив, що влада планує жорсткіше боротися з боржниками: 'Просити я вже втомився. Треба поступати суворіше'. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх