По сажевому закрито кримінальну справу

3.12.2006, 22:12 Просмотров: 919
Суддя Кіровського районного суду у місті Дніпропетровськ 27 листопада відмінив постанову про відкриття кримінальної справи щодо ухилення посадових осіб Кременчуцького заводу технічного вуглецю від повернення в Україну валютної виручки. Про це повідомив адвокат підприємства Костянтин Сухомяткін. "Тепер кримінальних справ по заводу немає", – каже адвокат.
Нагадаємо, саме в рамках розслідування цієї кримінальної справи слідчий лінійної міліції Придніпровської залізниці Людмила Ратушна 31 серпня, в день проведення зборів акціонерів, провела обшук на підприємстві.

Суддя Кіровського районного суду у місті Дніпропетровськ 27 листопада відмінив постанову про відкриття кримінальної справи щодо ухилення посадових осіб Кременчуцького заводу технічного вуглецю від повернення в Україну валютної виручки. Про це повідомив адвокат підприємства Костянтин Сухомяткін. 'Тепер кримінальних справ по заводу немає', – каже адвокат.
Нагадаємо, саме в рамках розслідування цієї кримінальної справи слідчий лінійної міліції Придніпровської залізниці Людмила Ратушна 31 серпня, в день проведення зборів акціонерів, провела обшук на підприємстві. Під час обшуку, адміністрація підприємства була заблокована. Бійці 'Беркута' затримали голову спостережної ради Мирослава Балдиса. Збори акціонерів підприємства було зірвано. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх