Замість кінотеатру "Дніпро" поки що нічого не збудують

9.11.2006, 21:11 Просмотров: 1 033
Ще влітку 2002 року сесія міськради дала дозвіл ТОВ "Дніпро" на розробку проекту та будівництво на місці колишнього літнього кінотеатру "Дніпро" спортивно-розважального комплексу. Восени 2004 року замовником будівництва змінився. Ним стала фірма "Крембілд". Однак на сьогодні роботи не розпочалися, а термін оренди землі закінчується 31 грудня 2006 року.

Ще влітку 2002 року сесія міськради дала дозвіл ТОВ 'Дніпро' на розробку проекту та будівництво на місці колишнього літнього кінотеатру 'Дніпро' спортивно-розважального комплексу. Восени 2004 року замовником будівництва змінився. Ним стала фірма 'Крембілд'. Однак на сьогодні роботи не розпочалися, а термін оренди землі закінчується 31 грудня 2006 року. Віце-мер Сергій Бутко каже, що замовники будівництва наразі вирішують, що там треба будувати: 'Зараз у місті вже є два боулінг-центри. Будувати, як пропонувалося, третій, не доцільно'.
Член виконкому Василь Чурсін пропонує вилучити ці землі до земель запасу міста та виставити ділянку на аукціон. З цим погоджуються і у відділі архітектури.
Мер Микола Глухов готовий дати замовникам час до 1 травня. 'Якщо вони і далі затягуватимуть і не нададуть проектну документацію під будівництво, тоді ми просто вилучимо цю землю і виставимо на аукціон', – запропонував мер. Члени виконкому з ним погодились. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх