День міста мер святкував у Ющенка

6.10.2006, 13:10 Просмотров: 836
Президент України запросив на зустріч голів міст якраз 29 вересня, коли Кременчук відзначав 435-річчя. Миколі Глухову довелося їхати до Києва та перейматися бюджетними питаннями, у той час, коли кременчужани святкували.
Як повідомили в прес-службі міськвиконкому, минулого тижня в областях пройшли слухання з пропозицій щодо проекту бюджету на 2007 рік. Микола Глухов каже, що запропонований місту бюджет не дозволить нормально працювати міському господарству, отож ці пропозиції потребують негайного розгляду.

Президент України запросив на зустріч голів міст якраз 29 вересня, коли Кременчук відзначав 435-річчя. Миколі Глухову довелося їхати до Києва та перейматися бюджетними питаннями, у той час, коли кременчужани святкували.
Як повідомили в прес-службі міськвиконкому, минулого тижня в областях пройшли слухання з пропозицій щодо проекту бюджету на 2007 рік. Микола Глухов каже, що запропонований місту бюджет не дозволить нормально працювати міському господарству, отож ці пропозиції потребують негайного розгляду. Ющенко доручив провести позачергове засідання Ради національної безпеки та оборони з питань місцевого самоврядування і його розвитку. Рішення, яке прийме РНБО, повинно лягти в основу розробки так званої дорожньої карти розвитку місцевого самоврядування. А простіше – перспективи.
Мер каже, що Ющенко на тій зустрічі говорив також про використання земель комунальної власності та майна Міністерства оборони. Це стосується і кременчуцького госпіталю. А ось міські голови були стурбовані тарифною політикою: саме їх народ винуватить у зростанні тарифів. Президент порадив Асоціації міст України створити спільно з Секретаріатом Президента раду із розвитку місцевого самоврядування при Президентові України. На його думку, вона могла б оперативно відпрацьовувати і подавати пропозиції Президенту України для прийняття законів. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх