У міських депутатів з”явилися помічники... І перші факти дискредитації цієї посади

29.06.2006, 17:06 Просмотров: 802
Кожен депутат міськради може мати до трьох помічників, які допомагатимуть йому в роботі. Працюватимуть помічники безкоштовно. Однак дехто вже дискредитує цю посаду і намагається заробити собі у кишеню..

22 червня депутати міськради вирішили, що кожен з них може мати до трьох помічників-консультантів. Згідно з прийнятим положенням про помічників, останнім може бути громадянин України, який має загальну середню освіту. Він повинен працювати на громадських засадах, тобто безкоштовно. Помічник-консультант повинен допомагати депутату в його роботі: вивчати питання, необхідні для здійснення депутатом його повноважень, допомагати в організації проведення звітів і зустрічей з виборцями, узагальнювати звернення, працювати з документами...
Начебто все це необхідне. Але вже зараз дехто намагається дискредитувати цю посаду. Як заявив під час сесії депутат Олександр Урін, у нього є відомості, щодо прийняття рішення про помічників, люди ними вже представлялися. “До одного підприємця завітав чоловік, представився помічником-консультантом депутата міськради і сказав, якщо хочете, аби ваше питання по землі мало позитивний висновок, платіть. Назвав суму”,- розповів депутат Урін. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх