Перевірки на дорогах. Шкільні екскурсії мають стати безпечними!

8.06.2006, 17:06 Просмотров: 1 323
Слідами публікації.

1 червня   “Телеграфі”  надрукував  матеріал “Як вчителі та екскурсовод ризикують дітьми” (№23, ст.6). Матеріал написаний за результатами журналістського розслідування, і розповідає про те, які махінації з грошима та “лівим” транспортом  трапляються  під час проведення екскурсій для школярів. І яку небезпеку це несе дітям – наприклад, поїздка на екскурсію  до Харкова  на невідомому “лівому” автобусі, з “лівим” водієм, без страхових документів та будь-яких гарантій безпеки.
2 червня  віце-мер з гуманітарних питань пан Хоменко  на апаратній нараді в міськвиконкомі доповів про посилення контролю за проведенням літніх шкільних екскурсій.  У зв’язку з тривожною публікацією в пресі, керівникам Автозаводського та Крюківського  районів доручено підготувати відповідні  накази  та посилити контроль за організацією шкільних екскурсій. Віце-мер наголосив, що школи мають право співпрацювати лише з туристичними фірмами, які мають офіційну угоду з районними відділами освіти. А перевозити дітей на екскурсії може лише два міських підприємства – АТП – 15307 та  Кременчуцьке бюро подорожей – бо їхній автопарк відповідає вимогам безпеки.
Того ж дня – 2 червня – начальник міського управління освіти пан Довбня доповів на апаратній нараді, що вже попередив директорів шкіл про неприпустимість  “лівих” екскурсій з “лівими” туроператорами.  Та зобов’язав директорів шкіл на  всі екскурсії оформляти фінансові документи – для звітності.
Підбиваючи підсумки, міський голова пан Глухов доручив міським правоохоронцям  довести до логічного кінця справу, почату журналістами – встановити всі випадки, коли для перевезення дітей на екскурсії використовувався небезпечний  “лівий” транспорт та вносились до документів неправдиві відомості.   
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх