Відпочинок для обдарованих та пільговиків

8.06.2006, 16:06 Просмотров: 1 230
Путівки до табору „Зоряний” даватимуть дітям пільгових категорій. Таке рішення ухвалив виконком міськради минулого тижня. Якщо сукупний дохід сім’ї не перевищує межі малозабезпеченості, то батьки сплатять за перебування дитини в таборі 20% від вартості путівки. Про це повідомила заступник завідувача міського відділу сім’ї та молоді Ольга Усанова.

Путівки до табору „Зоряний” даватимуть дітям пільгових категорій. Таке рішення ухвалив виконком міськради минулого тижня. Якщо сукупний дохід сім’ї не перевищує межі малозабезпеченості, то батьки сплатять за перебування дитини в таборі 20% від вартості путівки. Про це повідомила заступник завідувача міського відділу сім’ї та молоді Ольга Усанова. Загалом путівка коштує 880 гривень. Щодо межі малозабезпеченості, то в управлінні соціального захисту населення пояснили, що державна допомога призначається, якщо середній дохід дорослого в родині не перевищує 110 гривень, а дитини – 170,5 гривні.
30% від вартості путівки до „Зоряного” мусять сплатити батьки обдарованих дітей (переможців олімпіад, не нижче районного рівня, дипломантів та переможців різноманітних конкурсів та фестивалів) незалежно від доходів сім’ї. Звернутися по путівку можна до відділу сім’ї та молоді, тел. 36167. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх