Мер звітувався Молодіжному

22.04.2005, 16:04 Просмотров: 1 001
Проїзд до ринку на зупинці “вул.Героїв Сталінграда” буде впорядковано до 1 травня. Принаймні міський голова Микола Глухов дав доручення своєму заступнику Сергію Бутку владнати проблему підвезення продуктів усередину кварталу і таким чином відреагувати на скарги мешканців Молодіжного. Зустріч з ними пройшла у вівторок, 19 квітня, в приміщенні 12-ї школи без традиційної доповіді, натомість близько двох сотень людей переглянули 20-хвилинний фільм про річні підсумки діяльності місцевої влади.

Проїзд до ринку на зупинці “вул.Героїв Сталінграда” буде впорядковано до 1 травня. Принаймні міський голова Микола Глухов дав доручення своєму заступнику Сергію Бутку владнати проблему підвезення продуктів усередину кварталу і таким чином відреагувати на скарги мешканців Молодіжного. Зустріч з ними пройшла у вівторок, 19 квітня, в приміщенні 12-ї школи без традиційної доповіді, натомість близько двох сотень людей переглянули 20-хвилинний фільм про річні підсумки діяльності місцевої влади. Таких зустрічей заплановано провести більше десяти.
Цього разу народ акцентував увагу мера на недоліках діяльності комунальних служб, недоплатах вчителям та медсестрам у дитсадках та пенсійних питаннях. Бракує мешканцям Молодіжного і гарячого водопостачання у дитячих садочках, а також турбує хуліганство у парку Воїнів-інтернаціоналістів. Були нарікання на те, що лавочки ламають і до пам’ятника вже дістаються. А батальйонний патруль, мовляв, тим часом не слідкує ні за порядком, ні за власним виглядом. Мер, схоже, відреагував оперативно. На апаратній нараді в середу він дав завдання відповідним службам з усіх питань, піднятих на зустрічі. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх