У СБУшників з’явився дах

27.04.2006, 17:04 Просмотров: 1 300
У працівників СБУ – подвійне свято: напередодні Великодня, 21 квітня, 59 родин працівників Служби безпеки України отримали квартири в перебудованому колишньому гуртожитку на першому Занасипі..
Мер вручив ключи новоселам
Фото: Дмитрий Бабец

Більше п”яти років будинок колишнього гуртожитку СПТУ-16 на першому Занасипі мав статуc довгобуду: через нестачу коштів будівництво ледь-ледь тягнулося. Cпочатку у міської влади не було можливості довести будівництво до кінця. Через кілька років незакінчене будівництво було передано відомству СБУ, і з того часу справа зрушила з місця. Напередодні Великодня будівельні роботи були завершені. 21 квітня перший заступник СБУ України Володимир Тимошенко, перший віце-губернатор Віктор Іноземцев та міський голова Микола Глухов грали роль весільних генералів. Вони вітали новоселів-СБУшників зі святом та вручали їм довгоочікуванні ключі від квартир.
“Я пам”ятаю свою першу квартиру. Вона була однокімнатна, без зручностей, але яке то було щастя”,- згадав перед присутніми свої далекі роки Володимир Тимошенко. Він додав, що “новосели сьогодні найщасливіші люди у місті, і мають знати, що держава робить усе можливе, аби люди, які днюють та ночують на роботі, почували себе захищеними”.
З такими  'надійними і відповідальними сусідами' захищеними тепер почуватимуть себе і мешканці навколишніх будинків. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх