Пароль: „ЧИСТИЙ ЧЕТВЕР”

14.04.2006, 11:04 Просмотров: 778
Громадська акція „Телеграфа” і радіостанції „Європа+”.

Запросіть „ТелеграфЪ” відвідати ваш чистий та облаштований двір чи територію.
Тим, хто щиро прагне зробити місто чистішим, ми пропонуємо взяти участь в акції під назвою „ЧИСТИЙ ЧЕТВЕР” всім двором (будинком, установою)!
Зателефонуйте до редакції за одним із телефонів: 20043, 22567, 797139, скажіть пароль „ЧИСТИЙ ЧЕТВЕР” і заявіть про участь у цій акції. Можете принести письмову заявку до редакції „Телеграфа” за адресою – вулиця Шевченка, 50а, чи прислати її поштою (електронкою – news@privatka.poltava.ua), або SMS-кою в рубрику SMS-експерт. Обов’язково вкажіть координати контактної особи, наприклад, когось із мешканців (для бази даних) та адресу вашого будинку чи установи. Але не спізніться! До чистого четверга (20 квітня) залишилося рівно два тижні. Про свою участь в акції потрібно заявити не пізніше 17 квітня.
Ми сфотографуємо найкращий двір та  дружний колектив сусідів (співробітників), щоб розмістити його на сторінках „Телеграфа”. Можливо, місто побачить не лише підметені двори і побілені дерева, а й щось абсолютно надзвичайне, що заслуговує на приз та привітання в радіопрограмі „Презент”!

  
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх