В дитсадку торгуватимуть

14.04.2005, 14:04 Просмотров: 960
Приміщення колишнього дитсадка №17, що у центрі міста, здали в оренду. Землю – теж. Проте влада обіцяє дитсадок не продавати.
Колишній дитячий садочок №17
Фото: Дмитрий Бабец

Резонансним питанням сесії міськради сьомого квітня було виділення землі в оренду приватному підприємству “Плеяда”. Воно, за рішенням сесії Крюківської райради, отримало в оренду приміщення колишнього дитсадка №17 на вул.Воровського (біля приринкової площі) для здійснення підприємницької діяльності. Як це передбачено законом, “Плеяда” звернулася по оренду землі під будівлею. В атаку пішов депутат Валентин Стасюк. “Я думаю, це зроблено для того, щоб відбувся другий етап після оренди – приватизація”, - його докори стосувалися влади Крюківського району. На думку пана Стасюка, доцільніше було б продати приміщення з аукціону або заснувати там комунальне підприємство.  “Валентине Володимировичу, у вас загострене, хворобливе й необгрунтоване почуття справедливості”, - відбивався від Стасюка керівник Крюківського району Андрій Коваленко. А депутат Денис Терещенко, який зазвичай опонує Стасюку, цього разу підтримав його пропозицію щодо торгів. Натомість депутат Олександр Роженко пропонував рекомендувати Крюківській райраді переглянути рішення про виділення приміщення дитсадка в оренду і передати його Крюківському райсуду.
Навколо приміщення суперечка виникла недарма – це ласий шмат у центрі міста. Мер теж висловився з цього питання і пообіцяв, що жоден із закладів освіти не буде проданий, виділяти ж приміщення суду, на його думку, недоцільно, бо незабаром має відбутися реформа і в місті замість двох районних судів буде один – міський. Зі свого боку Андрій Коваленко теж пообіцяв не продавати дитсадок і повернути його за необхідності для потреб позашкільної освіти. А поки що в дитсадку торгуватимуть – “Плеяда” таки отримала землю в оренду. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх