КрАЗ спрацював прибутково, але дивіденди не виплачуватиме

14.04.2005, 14:04 Просмотров: 1 454

За результатами роботи в 2004 році холдингова компанія “АвтоКрАЗ” спрацювала з прибутком в розмірі 51,7 млн.грн. Про це 8 квітня під час зборів акціонерів заявив перший заступник гендиректора підприємства Ярослав Бондаренко..

За словами Бондаренка, фінансовий стан компанії минулого року поліпшився в порівнянні з попереднім роком: «В 2003 році підприємство отримало 1,1 мільйон гривень прибутку. В 2004 році – 51,7 мільйонів. Всі платежі до бюджету цього року оплачувалися вчасно». Однак, збори прийняли рішення прибуток на дивіденди не витрачати, а направити його на погашення збитків минулих років, розвиток виробництва й формування резервних фондів.
На зборах також обрали новий склад Наглядової ради підприємства, до якої увійшли Дмитро Заровний (ТОВ «Мега Моторс»), Анжеліка Лабунська, Юрій Шитко, Зоя Шишкіна. Головою Наглядової Ради став Дмитро Заровний. У зв'язку із призначенням Олексія Кучеренка Головою Держкомітету з питань житлово-комунального господарства його виведено зі складу Ради. Також зі складу ради вивели і Олександра Махмудова.
Також на зборах були поставлені завдання на 2005 рік. Першочерговим є збільшення обсягів продажу автомобілів і розширення ринку збуту. По укладених договорах компанія може реалізувати цього року 3900 авто, у тому числі 580 машинокомплектів. Заплановано відкрити складальні підприємства в Аргентині, Судані, Анголі, Індії та інших країнах. Крім того КрАЗ планує розробити нові програми продажу “КрАЗ у кредит” та “КрАЗ у лізінг”.
До речі, в березні компанією були досягнуті найкращі за останні роки показники щомісячного виробництва важких вантажівок КрАЗ - 300 одиниць. Цей показник в 1,9 рази перевищує результат аналогічного періоду минулого року.<!-- http://www.telegraf.in.ua/buisiness/2005/04/14/245.html -->
 

Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх