Полковник Кононенко пішов на пенсію

14.04.2005, 14:04 Просмотров: 1 007
За ним рапорти про відставку написали і керівники інших підрозділів.

Начальник міської міліції, полковник міліції Анатолій Кононенко минулого четверга написав рапорт про свою відставку і вирішив піти на пенсію. “Заяву написав через погіршення стану здоров’я. Я 20 років пропрацював у міліції. Може б, працював ще...”,- каже сам пан полковник. Однак це офіційні дані, озвучені для преси. За іншою інформацією, Кононенко просто не зміг спрацюватися з новим обласним керівництвом міліції, і, зокрема, з першим заступником облуправління.
Слідом за Кононенком, подібний рапорт написав і начальник Автозаводського райвідділу міліції Віталій Свириденко. Трохи раніше про свою відставку заявив начальник слідчої частини міськуправління міліції Михайло Скляров. А з початку тижня рапорти на звільнення з органів внутрішніх справ написали ще кілька осіб керівного складу. Вони пояснюють свої дії тим, що працювати в професійній команді Кононенка їм було інколи нелегко, але це вони робили з повною віддачею і завжди могли сподіватися на міцне плече свого керівника. Зараз же міліціянти вже відчули певні труднощі. Наприклад, перебої з пальним, відсутність автомобіля для чергування. Дії своїх колишніх підлеглих Кононенко не засуджує, кажучи, що кожен вільний обирати, з ким працювати і де.
До речі, звільнення Кононенко здивувало і багатьох керівників міста, депутатів. Десь за два тижні до цього мерія, керівники районів, промислових підприємств міста, депутати різних ланок написали листа в облуправління міліції з проханням залишити професіонала Кононенка на своїй посаді. Але в Полтаві до цих прохань не дослухалися.
Наразі в.о. начальника міської міліції призначено майора Ігоря Кривошеєнка, в.о. начальника Автозаводської міліції – підполковника Миколу Довбиша.
Слід відмітити, що сьогодні в міліції всі керівники є виконувачами обов’язків. В міськуправлінні повідомляють, що незабаром їх замінять на призначених керівників, прибуття яких очікують із західної України, де працював нинішній начальник обласної міліції Богдан Керницький, який зараз, як кажуть “формує свою команду”. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:Вверх