Путін лютує: думав, що Україну можна перемогти за день-два та без втрат

26.02.2022, 23:07 Переглядів: 6 699 Коментарів: 1

 

Вже два джерела поширили схожу інформацію про обговорення російським керівництвом провалу бліцкригу в Україні

Першим про це повідомив колишній російський депутат Ілля Пономарьов. А пізніше теж саме підтвердив зі своїх джерел європарламентарій від Естонії, колишній командувач ЗС Естонії Ріго Террас з посиланням на джерело в українській розвідці. Пономарьов у своїх коментарях іронічно сказав, що він отримав цю інформацію безпосередньо від «добрих людей, яким ще не байдужа доля Росії». 

Він зазначає, що в Україні Путін розраховував на бліцкриг та «легку прогулянку». Про це він написав у себе на сторінці у Facebook.
Тепер же, зіткнувшись із запеклим опором, російська армія перебуває у шоці, але все ще сподівається на паніку в Україні. Завданням українців має стати придушення панічних настроїв. Протриматись треба буде максимум дев'ять днів, вважає Пономарьов.

- Вночі була нарада. Путін на Уралі. Бізнесменів скликають спеціально на наради, щоби ніхто не полетів у паніці. З аеропортів на приватних бортах їх не випускають. Заздалегідь було знайдено та пристріляно всі укріплення з боку України. Тактичний план був. Сподівалися все взяти за 1?4 дні, – зазначає екснардеп РФ.

За даними Пономарьова, війна коштує РФ на день 20 млрд дол. Він також зазначає, що у Путіна ракет мало.

- Вистачить дня на 3?4 максимум. Їх бережуть. Зброї вже не вистачає. Тульський завод та інші 2 заводи Ротенберга неспроможні виконати замовлення на зброю. Гвинтівки та кулі. Фізично. Зброї не вистачає. Наступну зброю реально отримати через 3?4 місяці. Нема сировини. Тобто можливо і довше, – зауважив він.

За даними Пономарьова, раніше постачання були з Словенії переважно, Фінляндії та Німеччини. Їх зараз заблокували. Обговорили, що якщо Україна вистоїть 10 днів, то доведеться сідати на стіл переговорів. Бо не вистачає ані грошей, ані зброї, ані ресурсів. Санкцій особливо не бояться.

- Весь план – надія на паніку. І що здадуться самі чи Зеленський втече, – додає він.

Як виявилось, усі плани Путіна та розрахунки його розвідки та Генерального штабу виявились відвертою дурнею через незламний дух захисників України та тотальний опір українського народу.

Автор: Віктор Крук
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Коментарі: 1

96
27 лютого 2022 00:00

Слава Украине!


25 0

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 4 від 26 січня 2023

Читати номер
Попередні випуски
Вверх