«Кремінь» вперше за два роки поступається на стадіоні «Кремінь-Арена»

29.07.2020, 19:56 Переглядів: 6 599

Кременчужани зіграли передостанній домашній матч в цьому чемпіонаті

Сьогодні, 29 липня, футболісти «Кременя» на своєму полі поступилися Руху. Єдиний гол був забитий з пенальті.

Матч через перебір жовтих карток пропустили захисники «Кременя» Богдан Бичков та Володимир Заставний з «Руху».

«Кремінь» - «Рух» - 0:1

Голи: Климчук 78 пен

«Кремінь»: Олійник, Лобода (Бафталовський, 60), Курелєх, Головко, Клюс, Литвяк, Пилипенко (Фхакадзе, 83), Білоус (Черниш, 46), Мурашов (Кривенко, 71), Козлов (Марчук, 46), Сула. Запасні: Закорський, Фастов, Дмитрієв, Янаков. Головний тренер: Сергій Свистун

«Рух»: Мисак, Окопина, Дуць, Білий, Саків, Мартинюк, Калюжний (Бойчук, 87), Русин (Брікнер, 90), Климчук (Коробенко, 87), Синиця (Кондраков, 79), Кухаревич (Антві, 46). Запасні: Ільющенков, Марушка, Мисик, Ардазішвілі, Біленький. Головний тренер: Ігор Федик

Попередження: Лобода 8, Козлов 31, Сула 64, Головко 66, Кривенко 75, Курелєх 77 - Кухаревич 6, Синиця 35, Русич 62, Бойчук 90+4

Головний арбітр: Кутаков Дмитро (Київська обл.)

Асистенти арбітра: Дашко Олександр (Київська обл.), Клименко Тарас (Київ)

4-й арбітр Афанасьєв Олександр (Харків)

Спостерігач арбітражу: Мельничук Василь (Сімферополь)

На початку матчу Кремінь міг забити швидкий гол - Мурашов виконував штрафний, але Мисак дотягнувся до м'яча. Гості одразу кинулися в атаку. З забійної позиції пробивав Синиця, Білий та Кухаревич. Капітан Андрій Олійник, повернувшись після триматчевої дискваліфікації, відзначився сейвами та залишив до перерви ворота «сухими».

Після перерви Валерій Курелєх виніс м'яч з лінії воріт, коли Синиця міг зіграти на добиванні. На 70 хв

Мурашов запустив в прохід через центр Марчука прострелив з 25 метрів, але воротар «Руху» надійно зіграв. Гості відповіли кількома небезпечними моментами. Русін вийшов на зустріч з Олійником, але Курелєх вибив м'яч з під ніг «рухівця» - головний суддя призначив одинадцятиметровий. Юрій Климчук витримав паузу й розвів голкіпера та м'яч по різних кутах - 0:1.

«Кремінь» кинувся в атаку, на стандарти навіть пішов голкіпер Олійник, проте відігратися господарі так не змогли.

Варто відзначити «парад гірчичників», які виписав арбітр матчу. Всього в матчі виписали 10 жовтих карток, 6 з яких отримав Кремінь. Наступний матч через перебір жовтих карток пропускають Артем Козлов та Дмитро Сула.

Цікаво, що у першому колі "Рух" переміг "Кремінь" з мінімальним рахунком - 1:0. Гол також на 78 хвилині з пенальті забив Климчук.

27 місяців «Кремінь» не зазнавав поразки у рідних стінах!!! На стадіоні «Кремінь-Арена» кременчужани провели переможний чемпіонат 2018-2019 у Другій лізі, та й після реконструкції «Кремінь» став «грозою авторитетів».

На жаль, мінімальна поразка від «Руху» зупинила безпрограшну серію «Кременя» на стадіоні «Кремінь-Арена», яка тривала 27 місяців, а це 23 домашні матчі на стадіоні «Кремінь-Арена» (не враховуючи ігри у Горішніх Плавнях та Полтаві).

Востаннє «Кремінь» програвав вдома 14 квітня 2018 року. Тоді «синьо-білі» поступилися «Полтаві» з рахунком – 0:2.