7 голів у матчі з «Миром» та друга поразка «Кременя» в сезоні

1.05.2019, 18:59 Переглядів: 3 747 Коментарів: 1

Вдруге в сезоні кременчужани зазнають поразки

Сьогодні, 1 травня, футболісти «Кременя» в Горностаївці зазнали другої поразки в сезоні. Кременчуцькі футболісти поступилися «Миру» з рахунком – 2:5.

«Мир» - «Кремінь» - 5:2 (1:0)

Голи: Бойко 11, 46, 83, Бєлоусов 58, Цибульський 73 – Локтіонов 49, Сидоренко 71

«Мир»: Онопко, Шмиголь, Мілєсін, Притиковський, Бринько, Цибульський, Бєлоусов, Тищенко, Сорокін, Пятов, Бойко. Головний тренер: Олександр Сапельняк

«Кремінь»: Котляров, Бичков, Ентін, Ченбай, Вовкодав, Сафонов, Масалов, Серденюк, Мурашов, Локтіонов, Черній. Головний тренер: Ігор Столовицький

Кращий бомбардир Другої ліги Олексій Бойко скористався помилкою захисту “Кременя” й на початку матчу відкрив рахунок - головою відправив м'яч у ворота Котлярова. “Кремінь” в першому таймі явно підсів й віддав ініціативу господарям. До перерви кременчужани кілька разів проходили до воріт суперника, проте успіхом це не увінчалося.

У другому таймі “Мир” продовжив грати першим номером та збільшив перевагу - Бойко спокійно пройшов захист кременчужан й пробив голкіпера “Кременя”, який не зміг дотягнутися до м'яча. За кілька хвилин “Кремінь” зміг відквитати один гол. Євген Мурашов перебуваючи в штрафному майданчику отримав передачу з правого флангу, Женя віддав пас на Романа Локтіонова, який точним ударом відправив м'яч у ворота. За 7 хвилин “Мир” знову вийшов вперед, екс-гравець “Кременя” Денис Бєлоусов пробив у дальній кут воріт, без шансів для воротаря.

“Кремінь” не опускав рук і намагався відігратися. На 71 хвилині Бринько намагався вибити м'яч зі штрафного, але вгодив у Влада Сидоренка, який й скористався шансом й зменшив відрив - 3:2. Надія замайоріла, але не надовго - після розіграшу з центра поля Тищенко тонко зіграв на Цибульського, який вийшов сам на сам з голкіпером - 4:2. Останню крапку в матчі поставив Олексій Бойко, який оформив хет-трик у матчі, та відірвався у гонці бомбардирів від Костянтина Чернія аж на 6 голів (19 у Бойка та 13 голів на рахунку Чернія).

Кременчужани зазнали другої поразки в сезоні й починає дихати в спину криворізький “Гірник”. Тому підопічним Ігоря Столовицького конче необхідно брати очки в домашньому матчі з “Таврією Сімферополь” та проявити лідерські якості на виїзних матчах у Миколаєві (11 травня) та Кривому Розі (15 травня).

Роман Локтіонов автор першого голу "синьо-білих", який став для нього дебютним в футболці "Кременя", після гри поділився враженнями:

- Сьогодні, я вважаю "Мир" виглядав свіжіше. Бувають такі ігри, кали залітає все, ось сьогодні саме така гра. В них все виходило, а ми самі винні в наших помилках. Чого не вистачило? Напевно забити на один гол більше, ніж команда суперника, - прокоментував "Телеграфу" Роман Локтіонов.

«Нікополь» - «Енергія»

Наступний матч «Кремінь» зіграє вдома 5 травня з «Таврією Сімферополь». Початок матчу о 17.00.

Автор: Альона Душенко Джерело відео: FCMIR