«Кремінь» стартував у чемпіонаті з баскетбольної драми

9.10.2018, 08:01 Переглядів: 3 525

Перемога в овертаймі й провальна четверта чверть другої гри «слонів» у матчі з «Дніпром»

Кременчуцький баскетбольний клуб «Кремінь» розпочав свої виступи в чемпіонаті вищої ліги. 6 та 7 жовтня на майданчику в КДЮСШ №2 зійшлися «Кремінь» та «Дніпро-2». Баскетболісти «Кременя» обмінялися перемогами з «Дніпром-2».

Після міжсезоння «слони» майже наполовину оновили склад, в команді залишилися: Олександр Рихлюк (капітан), Аміль Хамзаєв, Антон Постіл та Роман Радченко. Також після річної перерви на майданчик повернувся президент «Кременя» Віктор Кобзистий.

Крім двох представлених баскетболістів Владислава Розенцвіта та Данила Хаблакова на майданчику можна було побачити ще трьох нових гравців:

• Ян Руньов (місцевий вихованець)
  • Богдан Онокій (вихованець СДЮШОР-2 Полтава, грав за «Хімік» Южне)
  • Микита Ханча (грав за Київський національний торговельно-економічний університет (КНТЕУ), «Промінвестбанк» та «Бродяги» Київ)

07.10.1996

Перша гра вийшла не лише окрасою старту чемпіонату, а й подарувала вболівальникам справжню баскетбольну драму. Команди почергово вигравали чверті й до фінального свистка підійшли за рахунку 83:83. В овертаймі підопічні Євгена Федорова проявили свій характер й змогли дотиснути дніпрян, обігравши в 4 очки.

«Кремінь» - «Дніпро-2» - 91:87 (24-17, 17-29, 28-15, 14-22, 8-4)

«Кремінь»: Розенцвіт, Рихлюк, Хамзаєв, Постіл, Ханча - Онокій, Кобзистий, Радченко, Хаблаков. Головний тренер: Євген Федоров

«Дніпро-2»: Шарлай, Кім, Бондаренко, Коваль, Дубоненко - Сорочан, Жаріков, Орзул, Шкода, Риженко. Тренер: Богдан Фрікке

Капітан «слонів» Олександр Рихлюк відзначився особистим рекордом, на його рахунку 26 підбирань та 32 очки.

- Відчуваю радість від перемоги. Важкою вийшла перша гра сезону. Не все у нас виходило, повинні були закінчити в основний час, проте невдало зіграли кінцівку. В овертаймі взяли себе в руки й перемогли.

Наступного дня «Кремінь» на перерву пішов з перевагою в 1 очко, проте в третій та четвертій чверті «слонам» не вистачило сил та гравців, щоб втримати хитку перевагу. В матчі навіть встиг дебютувати наймолодший гравець «Кременя» Ян Руньов.

«Кремінь» - «Дніпро-2» - 72:82 (15-16, 22-20, 18-21, 17-25)

«Кремінь»: Розенцвіт, Рихлюк, Хамзаєв, Постіл, Ханча - Руньов, Онокій, Радченко, Хаблаков. Головний тренер: Євген Федоров

«Дніпро-2»: Шарлай, Сорочан, Бондаренко, Коваль, Дубоненко - Кім, Жаріков, Орзул, Шкода, Риженко. Тренер: Богдан Фрікке

Тренер «Дніпра-2» Богдан Фрікке після другої гри зізнався, що добре з гравцями попрацювали над помилками й вдалося перекрити досвідченого капітана «Кременя» Олександра Рихлюка.

- У нас в принципі була яма на початку 3 чверті, але ми змогли з неї вийти. Хлопці впоралися з моїми настановами. Вчора добре попрацювали над помилками. З переваг - сьогодні діяли як команда, недолік - недостатність досвіду, але ми це наверстаємо.

Головний тренер «Кременя» Євген Федоров:

- Хлопці трохи втомилися. Дві гри в такому темпі дуже важко грати, тим паче у нас обмежений склад. Спробували залучити молодь, але вона поки не готова. Дві прикрі помилки в кінці - втратили шанс на перемогу. З позитивного - показали себе мужиками й боролися до останнього. Негатив - результат.

7. Харківські соколи  0 0 0 0 0/0 0

У наступному турі кременчужани зіграють з баскетбольний клубом «Кривий Ріг». Матчі відбудуться в КДЮСШ №2.

Автор: Альона Душенко Фото: Александр Попенко Джерело відео: БК "Кремінь"