Двоє дівчат-арбітрів принесли вдачу «Кременю» в матчі з «Миколаєвом»

6.10.2018, 16:52 Переглядів: 5 069

Кременчужани реабілітувалися вдома за поразку на виїзді

Сьогодні, 6 жовтня, футболісти "Кременя" перемогли "Миколаїв-2" з мінімальним рахунком. Єдиний гол на рахунку кращого бомбардира Кременя Костянтина Чернія, який зіграв на добиванні. Таким чином "синьо-білі" повернули собі лідерство в турнірній таблиці.

"Кремінь" - "Миколаїв-2" - 1:0

Гол: Черній 14

"Кремінь": Котляров, Бичков, Ченбай, Ентін (Яцик, 60), Мурашов (Куць, 84), Вовкодав, Серденюк, Богданов, Павлик, Степанчук (Бєлоусов, 68), Черній. Запасні: Олійник, Курелєх. Головний тренер: Ігор Столовицький

"Миколаїв-2": Чумак, Мінін, Студенко (Ткаченко, 83), Толгаренко, Порох, Бардадим (Бурахович, 72), Кірєєв, Соболевський, Сахацький, Швець, Вітенко. Запасні: Жемчужний, Жаботенко, Березянський, Ялосоветський, Коломієць. Головний тренер: Вячеслав Мазараті

Попередження: Богданов 40’ Ентін 45’ Серденюк 55’ – Бардадим 35’ Кірєєв 60’ Толгаренко 69’

Арбітр: Сергій Задиран, асистенти: Ірина Петрова, Світлана Грушко. 4 арбітр: Плєшко П.О. Спостерігач арбітражу:Валерій Лисакевич

Ініціатива з перших хвилин була за «Кременем», який створив кілька небезпечних воріт біля воріт «Миколаєва-2». Спочатку Євген Мурашов у штрафній після навісу Сергія Степанчука пробив головою вище воріт. А вже на 14 хвилині Максим Богданов пробив у ворота Романа Чумака, який відбив м’яч перед собою, проте на добиванні опинився Костянтин Черній – 1:0. Ще до перерви кременчужани могли збільшити перевагу, але Степанчук з-за меж штрафного пробив вище воріт, а Максим Богданов пробиваючи потужним ударом по центру натрапив на надійного голкіпера гостей. «Миколаїв-2» запам’ятався лише одним небезпечним моментом коли Порох перевірив на надійність голкіпера «Кременя» Ярослава Котлярова.

У другому таймі кременчужани продовжили наступ на суперника, проте надійна гра екс-голкіпера «Кременя» Романа Чумака принесла свій результат. Ще й «Кремінь» на матч заявив гравців по мінімуму, тому тренерському штабу «синьо-білих» сильно не було де розвернутися, адже з початку сезону команда втратила трьох гравців, Влад Піскун пропустив гру через перебір жовтих карток та й лазарет кременчужан поповнило кілька гравців.

Цікаво, що матч "Кремінь" - "Миколаїв-2" судили двоє бокових суддів- дівчат Ірина Петрова та Світлана Грушко.

Про ротацію гравців та можливість відпочинку після гри «Телеграфу» розповів тренер «Кременя» Сергій Свистун.

- Налаштовували футболістів, що буде важка гра. З урахування того, що в нашій команді багато травмованих гравців і тих то пропустив гру через стан здоров’я на гру заявили лише 14 гравців, - зазначив Сергій Володимирович. – Ми налаштовувались, щоб наші хлопці не програли підбір у середній зоні та на швидкі контратаки. В одних моментах нам вдалося, але що не сподобалося – багато браку. Дуже впало в очі команда втомилася, тому внесемо корективи в тренувальний процес, адже грають одні й ті ж люди. З ротацією у нас поки не дуже добре…Головне, що хлопці молодці, грали до останнього, витримали, виграли гру та завоювали необхідних три очки.