Поперечина двічі зіграла за «Кремінь», але не змогла врятувати від «Олександрії»

9.08.2018, 07:31 Переглядів: 2 902

Кременчужани продовжують виступати в чемпіонаті й паралельно проводять спаринги, щоб награти команду

8 серпня в рамках підготовки до матчу з "Металургом" футболісти "Кременя" провели спаринг з основною командою "Олександрії". Матч завершився з рахунком - 3:0, на користь олександрійців. Минулого разу, коли команди зіграли 15 липня, "синьо-білі" також поступилися, але з рахунком - 2:1.

ФК «Олександрія» – МФК «Кремінь» – 3:0 (1:0)

Голи: Віталій Пономар (11’), Дмитро Семенов (57’ – пенальті), Андрій Глоба (90’).

Вже на 11 хвилині олександрійці могли відкрити рахунок, коли Станіслав Микицей з дальньої відстані ударив по воротах гостей, яких урятувала поперечина. А вже невдовзі, на 13 хвилині з чудової передачі з правого флангу від Станіслава Микицея, Віталій Пономар головою переправив м’яч у дальній кут воріт. 1:0. Утім, «Кремінь» майже відразу міг зрівняти рахунок, коли гравець гостей вийшов сам на сам з голкіпером олександрійців. У цій ситуації надійно зіграв Дмитро Рудик.

У другому таймі за фол проти Дениса Устименка рефері призначив пенальті, який на 57 хвилині чітко реалізував Дмитро Семенов - 2:0. На 67 хвилині господарі мали змогу забити черговий м’яч у ворота гостей, коли після подачі справа Денис Устименко головою пробив про воротах – після його удару м’яч влучив у поперечину. За десять хвилин таку ж можливість втратив Вадим Гранчар – його удар під поперечину парирував кіпер «Кременя». На останній хвилині Андрій Глоба у центрі штрафного майданчика отримав передачу від партнера, і влучно пробив у дальній кут воріт - 3:0.

11 серпня «Кремінь» зіграє у Запоріжжі проти місцевого «Металурга». Початок матчу о 18.00.