«Кремінь» не зміг втримати перемогу в матчі з «Олександрією»

15.07.2018, 17:01 Переглядів: 3 626

Кременчужани зіграли черговий спаринг

15 липня завершився черговий спаринг футбольного клубу "Кремінь", який "синьо-білі" зіграли на виїзді. Матч з "Олександрією" завершився з рахунком - 2:1 на користь господарів.

ФК «Олександрія» – МФК «Кремінь» - 2:1 (2:1)

Голи: Євген Банада (39’, 45+2’) – Владислав Сидоренко (35’)

«Олександрія»: 1-й тайм – Юрій Паньків, Андрій Цуріков, Антон Шендрік, Валерій Бондаренко,  Павло Пашаєв, Олексій Довгий, Андрій Запорожан, Євген Банада, Василь Грицук, Максим Задерака, Артем Сітало

2-й тайм – Юрій Паньків (Дмитро Рудик, 76’), Андрій Цуріков, Гліб Бухал, Валерій Бондаренко (Владислав Бабогло, 62’), Павло Пашаєв (Дмитро Шастал, 62’), Олексій Довгий (Станіслав Микицей, 71’), Андрій Бацула, Кирило Ковалець, Артем Полярус, Євген Протасов, Віталій Пономар

Головний тренер: Володимир Шаран

«Кремінь»: 1-й тайм – Андрій Олійник, Богдан Бичков, Дмитро Ентін, Сергій Ченбай, Валерій Курелєх, Владислав Піскун – К, Ернест Астахов, Іван Гребінюк, Владислав Сидоренко, Сергій Степанчук, Денис Бєлоусов

2-й тайм – Ярослав Котляров, потенційний новачок, Дмитро Ентін (Сергій Ченбай, 76’), Максим Богданов, Іван Куць, Денис Бєлоусов (Тахір Казіміров, 75’), Сергій Вовкодав, Ернест Астахов, Іван Янаков, Костянтин Черній, Герасим Резесидзе

Головний тренер: Ігор Столовицький

Наступний матч "Кремінь" зіграє вже у чемпіонаті на виїзді проти "Енергії" 22 липня.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: ФК "Олександрія"