Дамський туалет – під міськвиконкомівську курилку

10.11.2005, 16:11 Просмотров: 1 030
Новий „антицигарковий” закон, що набрав чинності в кінці вересня, забороняє „куріння тютюнових виробів на робочих і в громадських місцях, окрім спеціально відведених для цього місць”. Порушник може бути оштрафований на суму від 17 до 85 гривень. Повторно протягом року - від 85 до 119 гривень. За даними з міської міліції, відповідні протоколи повинні складати ті правоохоронці, які виявили порушення: дільничні інспектори, патрульно-постова служба та ін.

Новий „антицигарковий” закон, що набрав чинності в кінці вересня, забороняє „куріння тютюнових виробів на робочих і в громадських місцях, окрім спеціально відведених для цього місць”. Порушник може бути оштрафований на суму від 17 до 85 гривень. Повторно протягом року - від 85 до 119 гривень. За даними з міської міліції, відповідні протоколи повинні складати ті правоохоронці, які виявили порушення: дільничні інспектори, патрульно-постова служба та ін. Складання адмінпротоколів у компетенції уповноважених осіб виконкомів міськрад та членів громадських формувань. Ці протоколи розглядатимуть адмінкомісії при райвиконкомах. Закон обіцяє, що штрафуватимуть у громадських місцях – будівлях, під’їздах, на стадіонах та в підземних переходах. У міліції уточнюють, що на вулиці і на зупинках за куріння не каратимуть.
Закон ще й враховує інтереси курців: зобов’язує власника влаштувати для них окрему кімнату. Саме цим переймаються у міськвиконкомі. Керуючий справами Микола Бугаєнко у відповідь на вимогу заступника мера Ганни Пугасєй звільнити шостий поверх від курців, сказав, що їх, можливо, перемістять на п’ятий... у дамський туалет. „Поставте їм туди ще лавочки і каву”, – пожартував мер. А ті, хто не курить, запропонували загнати міськвиконкомівських курців у підвал. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх