Ямковий ремонт доріг планують зробити у Кременчуці за два місяці

1.04.2011, 09:08 Просмотров: 2 050
А міст шляховики обіцяють латати вночі.
Фото Дмитрия Бабца, архив газеты ’’Кременчугский ТелеграфЪ’’

Ремонтувати дороги у Кременчуці розпочнуть сьогодні, 1 квітня, з центральних вулиць. Поки що шляхове ремонтно-будівельне управління використовуватиме «стару» техніку, нову куплять не раніше, ніж через місяць.

На ямковому ремонті доріг з 1 квітня буде задіяно 4 бригади, повідомив «Телеграфу» Володимир Губар, начальник шляхового ремонтно-будівельного управління (ШРБУ). 

– Вже розроблено графік, в першу чергу почнемо ремонтувати центральні вулиці та шляхи на в‘їзді в місто: вулиці Ярмаркову, Київську, проспект Полтавський, а потім периферію: Лашки, Ревівку, вулиці в приватному секторі. Плануємо закінчити роботи за два місяці, – розповідає він. 

Начальник ШРБУ додав, що грейдерування ґрунтових доріг зроблять протягом квітня. А ямковий ремонт мосту почнуть при температурі повітря не нижче +15 градусів – щоб асфальтобетон краще тримався. Ремонтувати міст будуть у нічний час, аби не заважати руху транспорту, обіцяє Володимир Губар. 

А поки що шляховики минулого тижня підсипали холодним асфальтобетоном найбільші вибоїни на дорогах і прибирали прибордюрну зону шляхопроводів на Пивзаводі та на Свіштовській (у районі кладовища на Молодіжному).

 

Нова дорожня техніка прибуде не раніше кінця квітня

ШРБУ почне ямкові ремонти зі старою технікою, яку підремонтувало власними силами. На підприємстві є вітчизняні катки і маленька фреза. Відбувся тендер на придбання нової техніки (двох катків, потужної фрези, асфальтоукладника), на яку підприємство, за згодою сесії міськради, взяло кредит у розмірі 6 млн грн на 5 років у «Промислово-фінансовому банку». Тендер виграло підприємство Wirtgen-Україна – одне з підприємств Wirtgen Group – союзу виробників дорожньо-будівельних машин з Німеччини. Поставити техніку фірма має до 10 червня. Ця кінцева дата фігурує в договорі, повідомив Володимир Губар.  

Проте, можливо, техніка надійде й раніше: на одній із нарад у виконкомі мер Олег Бабаєв сказав, що це станеться до кінця квітня.

Кременчуцький ТелеграфЪ №13 від 31 березня 
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх