Малюк, на якого родина чекала 15 років, народився у Новий рік

7.01.2011, 13:37 Просмотров: 2 608
У новорічну ніч 2011 у Кременчуці з’явилось 10 малюків – 5 дівчаток та 5 хлопчиків.
Віктор став першою дитиною, що народилася цьогоріч

У новорічну ніч 2011 у Кременчуці з’явилось 10 малюків – 5 дівчаток та 5 хлопчиків. Батькам двох діток, що народились першими у міському пологовому будинку та в відділенні, що при другій лікарні, міська влада вручила подарункові сертифікати на суму 2 тисячі гривень, усім іншим – по 500. 

Уранці другого чи третього січня у пологовому будинку традиційно стає галасно та метушливо –  туди з’їжджається високе начальство. Щоправда, не з черговою перевіркою, а з приємного приводу – посадовці вітають жінок, яким пощастило народити дитину у новорічну ніч. Делегація на чолі із мером проходить по палатах, де відпочивають мами, а медперсонал тим часом, як по команді струнко, несе варту у коридорі. 

Першими, до кого ми заходимо – сімейна пара Марина та Анатолій. Їм обом по 34 роки. Для них новорічна ніч стала дійсно чарівною. Їх синок – майбутній переможець на ім’я Віктор – був довгоочікуваним. На його появу батьки сподівались цілих 15 років! І тут такий подарунок «під ялинку» – маленький вагою 3600  та зростом 51 см з’явився о 00.05. 

– Це наш первісток, якого ми чекали 15 років. Тож для нас це почуття щастя просто важко описати! – ділиться із журналістами усміхнена мама. 

Для жінки пологи були нелегкими – довелось робити кесарів розтин. Звісно ж, батько взяти участь у партнерських пологах не зміг:

– Я стояв під дверима, слухав, що там, – каже Анатолій. 

Вже за 5 хвилин після Віктора у міському пологовому будинку народився ще один хлопчик. А ще через п’ять – дівчинка, вона побачила світ о 00.15.

– Ми назвали її Євою, – розповіли щасливі батьки, тримаючи свою першу дитину на руках. – Нам це ім’я сподобалось заздалегідь до її народження. Тому коли дізнались, що буде дівчинка, інших варіантів уже не розглядали.

Батьки Єви – Сергій та Марина, кажуть, вони очікували, що немовля з’явиться на світ у новорічну ніч, тож не були надто здивовані. 

А от мати маленької Софійки не чекала на неї першого січня, і навіть мала плани на Новий рік. Поява у палаті купи незнайомців Софійку змусила трохи нервувати – вона розплакалася, мама намагалася її заспокоїти. У сусідньому боксі із Софією розмістився Олексій Едуардович – так представила свого новонародженого сина мати, яка якраз одягала немовля. 

Завершивши привітання у міському пологовому будинку, делегація посадовців та журналістів рушила до Крюкова. Батьки діточок, народжених у Новий рік, отримали не лише привітання, але й подарункові сертифікати. Найбільше пощастило хлопчику, якого першим принесла лелека у міський пологовий будинок, та дівчинці, що першою народилась у Крюкові – їхнім батькам вручили сертифікати на суму 2 тисячі гривень. 

Батьки інших немовлят отримали сертифікати на 500 гривень. На ці гроші вони зможуть самі придбати у дитячому магазині речі, які їм потрібні. Раніше батькам діточок, що народились у новому році першими, міська влада дарувала коляски.

Батьки маленької Єви кажуть – обрали це ім’я ще задовго до народження дитини

Коментар

Ярослав Прокопчук, головний лікар міського пологового будинку:– У цю новорічну ніч дітей не так багато, навіть менше, порівняно із тим, скільки народжується зазвичай…

Ми зараз пожинаємо демографічний провал початку 90-х років – немає репродуктивного матеріалу. Сьогодні мають народжувати ті, хто не народився у 91-му, 92-му, 93-му роках… Нині народжують і ті, кому виповнилося 38, 42 років…

Він додає – у радянські часи на світ з‘являлося і по 4,5-5 тисяч діточок. І якщо тоді лікарі приймали 10-15 пологів, то тепер – 5-10. 
Автор: nikolaeva
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх