Губернатор прочитав “Телеграф” і наказав розібратися

1.04.2005, 08:04 Просмотров: 1 110
У понеділок на щотижневій апаратній нараді губернатор Полтавщини Степан Бульба серед інших питань акцентував увагу на проблемі харчування дітей у закладах освіти, порушеній у газеті „Кременчуцький ТелеграфЪ” („М’ясо, яке привозять у школи, набагато дорожче, ніж на ринку”, №12, 24 квітня 2005 р.), повідомила прес-служба облдержадміністрації. Нагадаємо, у публікації йшлося про високу вартість та незадовільну якість шкільних обідів. Голова облдержадміністрації дав доручення відповідальним службам до 10 квітня з’ясувати деталі та проаналізувати всі аспекти проблеми.

У понеділок на щотижневій апаратній нараді губернатор Полтавщини Степан Бульба серед інших питань акцентував увагу на проблемі харчування дітей у закладах освіти, порушеній у газеті „Кременчуцький ТелеграфЪ” („М’ясо, яке привозять у школи, набагато дорожче, ніж на ринку”, №12, 24 квітня 2005 р.), повідомила прес-служба облдержадміністрації. Нагадаємо, у публікації йшлося про високу вартість та незадовільну якість шкільних обідів. Голова облдержадміністрації дав доручення відповідальним службам до 10 квітня з’ясувати деталі та проаналізувати всі аспекти проблеми.  Вже у вівторок в.о. першого заступника голови облдержадміністрації Віктор Іноземцев провів оперативну робочу нараду з цього питання, де начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Володимир Мірошниченко заявив, що факт навмисного завищення цін на продукти у шкільних їдальнях іноді має місце. На нараді було визначено склад комісій та план проведення перевірок у школах кількох районів та міст області.
До речі, інформацію про конкретні випадки незадовільної організації дитячого харчування, а також пропозиції та зауваження щодо покращення харчування дітей можна надсилати письмово на адресу: 36014, Полтава, вул. Жовтнева, 45, облдержадміністрація, оргвідділ, з поміткою „Шкільне харчування”. Також можна телефонувати за номером: (8-222) 2-04-78, (8-222) 7-17-80. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх