Акція “За чисте місто”

1.04.2005, 07:04 Просмотров: 1 036
Ви можете допомогти подолати міські стихійні звалища. Для цього у п'ятницю, першого квітня, треба принести фото смітника до приймальні УЖКГ або до відділів благоустрою в Автозаводському чи Крюківському районі..

Управління житлово-комунального господарства впровадило нову форму роботи з населенням. Акція “За чисте місто” проводиться у рамках щорічного двомісячника чистоти і порядку. УЖКГ пропонує мешканцям принести
фото найбільших смітників та звалищ, а також неприбраних дворів, до приймальні УЖКГ (другий поверх міськвиконкому) або до відділів благоустрою при Автозаводському або Крюківському виконкомах (за місцем розташування звалища). Заявки приймаються з 1.04.2005 року. Комунальники внесуть ваші смітники до плану генерального прибирання згідно з “Правилами благоустрою території міста Кременчука, забезпечення в ньому чистоти та належного санітарного стану…”. Нагадаємо, адміністративним кодексом передбачене покарання неохайних господарів та керівників організацій. Їм загрожує штраф від одного до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Фахівці УЖКГ сподіваються, що фото “найвизначніших смітників” слугуватиме надійним доказом вини горе-господарів. За рахунок їхніх коштів поповнюватиметься  міський бюджет, гроші підуть на благоустрій. Активісти, які взяли учать у акції “Чисте місто” і принесли фото теж будуть задоволені: смітники приберуть силами комунальників. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх