Бійка за центральний ринок

1.04.2005, 08:04 Просмотров: 1 114
У неділю на центральному ринку намагалися господарювати одночасно КП “Пеленг” і АТ “Промтовари”. Обидві установи вважають себе законними власниками ринку. Протистояння двох господарів перетворилося на з’ясування стосунків між їх найманцями та охороною, яке тривало до ранку вівторка..
Фото: Дмитрий Бабец

“У неділю, приблизно після 13.00, відбувся захват ринку представниками АТ “Промтовари”, - розповідає “Телеграфу” Олександр Віткалов, голова правління Кременчуцького міського споживчого товариства. – Вони залетіли в критий ринок, понавішували своїх замків, блокували нашу звичну роботу”.
“Ми просто намагалися реалізувати своє  право здійснення законної господарчої діяльності.  Наші працівники спокійно прийшли на свою територію вже під кінець роботи ринку, тому що ми прогнозували провокації, - коментує ситуацію Олександр Пшеничний, представник АТ “Промтовари”.
- Чому ви прийшли на ринок без судових виконавців?
- А вам для того, аби зайти у вашу квартиру, потрібні судові виконавці? Це наше майно за законом.
- На ринку була стрілянина?
- Співробітники приватного охоронного агентства, яке охороняє ринок на замовлення споживчого товариства, дійсно, стріляли. Як з’ясувалося згодом, з пневматичного автомату. Жертв не було.
Однак Олександр Віткалов запевнив “ТелеграфЪ”, що стрілянини на ринку не було: “Це неправдива інформація, яку спеціально, з певним умислом, розповсюджує інша сторона. Вони залишилися на території ринку в ніч з понеділка на вівторок, напевне, понапивалися у кафе “Генріх”, вчинили тут бійку між собою. Одного навіть забрала міліція”.
“Нашим  працівникам примусово була влита горілка, потім їх побили, - переконує Олександр Пшеничний.  – За  словами хлопців,  їх виводили з кафе “Генріх” цивільні особи, підводили до машин ППС і запитували: “У райвідділ чи додому?” Звичайно, хлопці казали: “Додому”. А нашого начальника охорони з двох до семи ночі з пакетом на голові примусово возили, пересаджуючи з  машини у машину. Йому насильно влили пляшку горілки. Пакет з голови нашого начальника охорони зняли після того, як його пересадили у міліцейське авто. Його доставили у райвідділ і склали протокол про те, що він о сьомій ранку нецензурно висловлювався. Заяви про ці події ми подали у прокуратуру міста”. Сергій Шаповал, начальник Крюківського райвідділу міліції підтвердив, що того ранку до його відділу співробітники ППС привозили людину, затриману на ринку: “Крюківський суд розглянув адмінматеріал і визнав затриманого невинним”.
Олександр Віткалов не зміг прокоментувати цю заяву протилежної сторони: “Мене там не було в ночі, я не учасник цих подій. Головне, що зараз ринок нормально працює”.

Довідка “Телеграфа”. Інформація на 30 березня 2005 року

Екологічний загін підводно-технічної роботи “Пеленг” – є власником ринку на підставі договору купівлі-продажу, укладеного 27 вересня 2004 року, та зареєстрованого у міжміському бюро технічної інвентаризації. КП “Пеленг” придбало центральний ринок у МСТ Полтавського обласного споживчого товариства. (За словами Віталія Турчана, юрисконсульта КП “Пеленг)
АТ “Промтовари” – є власником Центрального ринку на основі  ухвали Господарчого суду Полтавської області від 20 липня 2001 року та ухвали Крюківського райсуду  від 20.07.2001 року про затвердження мирової угоди, а також на підставі Постанов Вищого Господарського суду України від 4 грудня 2003 року та  22  вересня 2004 року, Верховного суду України від 30 березня 2004 року та 4 листопада 2004 року. (За словами Олександра Пшеничного, представника АТ “Промтовари)
МСТ Полтавського обласного споживчого товариства – господарює на ринку за договором оренди з КП “Пеленг”. (За словами Віталія Турчана, юрисконсульта КП “Пеленг) 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх