Панасенко таки очолив район

1.04.2005, 07:04 Просмотров: 2 087
Рівно місяць тривала жорстока боротьба за крісло керівника Кременчуцької райдержадміністрації. У запропонованого на цю посаду колишнього заступника голови облради, депутата облради, тепер вже екс-заступника начальника місцевої податкової інспекції Івана Панасенка знайшлися недоброзичливці. В Секретаріат Президента почали надходити листи, зокрема, із звинуваченнями щодо приналежності кандидата до Партії Регіонів. У той же час підтримку Панасенку висловив нардеп Юрій Кульчинський.

Рівно місяць тривала жорстока боротьба за крісло керівника Кременчуцької райдержадміністрації. У запропонованого на цю посаду колишнього заступника голови облради, депутата облради, тепер вже екс-заступника начальника місцевої податкової інспекції Івана Панасенка знайшлися недоброзичливці. В Секретаріат Президента почали надходити листи, зокрема, із звинуваченнями щодо приналежності кандидата до Партії Регіонів. У той же час підтримку Панасенку висловив нардеп Юрій Кульчинський. А згодом вже прибічники Панасенка пікетували Секретаріат Президента. І за день після цього, 23 березня, Віктор Ющенко нарешті підписав рішення про призначення.
Представляти новопризначеного керівника 26 березня до Кременчука приїхали губернатор Полтавщини Степан Бульба та його перший заступник Віктор  Іноземцев. Виступаючи перед активом району, Степан Бульба окреслив завдання поставлені Панасенку. Це навести лад у владних структурах та очистити їх від корупціонерів, гарно провести посівну, не забувати про вирішення екологічних проблем та пам’ятати про 60-річницю великої Перемоги і ветеранів.
Сам новопризначений керівник пообіцяв якнайшвидше сформувати дієву, відповідальну команду та мобілізувати всі сили на проведення посівної. В останньому Панасенку пообіцяли допомогти керівники сільгосппідприємств, а також перший заступник голови правління “Укртатнафта” Володимир Федотов та мер Кременчука Микола Глухов. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх