У цирку-шапіто з’явилася поні-кременчужанка

25.06.2010, 14:24 Просмотров: 1 545
Принцеса народила Волгу.
Коли Волга підросте, її, як і маму, навчатимуть цирковим трюкам.

У цирку, що прибув до Кременчука і розташувався біля «Амстору», поповнення. П’ятирічна поні з кличкою Принцеса стала мамою. Минулого четверга, десь пообіді, вона народила маленьке лоша. Ця конячка – корінна кременчужанка, адже  свідоцтво про народження їй видали наші ветеринари. Новонародженій  вже навіть придумали ім’я. Дресирувальник назвав її Волгою. Не на честь автівки, а на честь річки, що як і наш Дніпро тече «довго-довго».

Заступник директора цирку, який приймав пологи у Принцеси, каже, що займатися цим доводиться частенько – з’являються на світ то медведики, то левенята:

– Принцеса – першородка. Я допомагав їй під час пологів.  Потім потрібно було прослідкувати, щоб вона не наступила на новонароджену, спрямувати мале до вимені, адже лоша перші кілька годин нічого не бачить і йде тільки на запах, каже пан Руслан.

У Принцеси вагітність тривала 9 місяців. І вона, як справжня панночка, отримала свої «декретні». На відпочинок маму-поні відправили вже на четвертому місяці – коли боки округлилися, її звільнили від виступів. Після народження Волги не вийде вона на сцену ще кілька місяців – має поставити маленьку доньку на ноги.

– З ними все добре, зараз вони гріються на вулиці. Два-три місяці має пройти, аби лоша навчилось саме їсти, зазначає заступник директора. А коли Волга підросте, її також дресируватимуть. Щоправда, задля цього має минути щонайменше два роки. Адже маленька поні може не зрозуміти, що від неї вимагають. А поки що вона звикатиме до господаря та подорожуватиме із цирком-шапіто із міста до міста. У Кременчуці ж артисти цирку тільки цими вихідними розпочали свої вистави і даватимуть їх протягом тижня. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх