Крюків “ЗА” створення районних рад у місті

18.08.2005, 13:08 Просмотров: 1 134
Пропонувати міській раді створювати райони в місті чи не пропонувати – таке питання минулого тижня вирішували на черговій сесії Крюківської райради. ЗА своє майбутнє існування Крюківська рада проголосувала одностайно.
Депутати вважають, що районні ради ближчі до людей та їх проблем. Ближче не лише у переносному значенні, але й буквально, у відстані, а це плюс для інвалідів, ветеранів та пенсіонерів.

Пропонувати міській раді створювати райони в місті чи не пропонувати – таке питання минулого тижня вирішували на черговій сесії Крюківської райради. ЗА своє майбутнє існування Крюківська рада проголосувала одностайно.
Депутати вважають, що районні ради ближчі до людей та їх проблем. Ближче не лише у переносному значенні, але й буквально, у відстані, а це плюс для інвалідів, ветеранів та пенсіонерів. Крюківська районна рада та виконком існують вже 30 років і працюють більше ніж по ста напрямках.
Питання про доцільність існування рад розглядається кожного разу перед парламентськими виборами. Спочатку “бути чи не бути” вирішують самі ради, потім це вирішує міська рада, враховуючи думки районних. В Кременчуіці прецендентів, коли приймали рішення проти створення районних рад не було, хоча останнім часом міські депутати неодноразово заявляли про небажання створювати райради. Цей рік у житті рад особливий – адміністративна реформа віце-прєм’ера Романа Безсмертного Кременчук збільшить (можливо приєднання до міста навколишніх сіл), а районні ради реформує. Такі зміни не всім подобаються, тому на сесіії дісталося і Безсмертному, і його реформі. Пролунав заклик “боротися за ради депутатів, а не відмовчуватися” та влаштувати референдум. Взагалі, єдиної думки, як реформувати, немає. Не лише на місцях, але й вгорі. Тому існування райрад буде залежити від чергових послідовних дій уряду, але що це будуть за дії, сказати важко. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх