І знов за воду гроші!

15.05.2008, 13:46 Просмотров: 3 453
Водоканал підвищить плату за свої послуги на 32%.
Фото: Дмитрий Бабец

Нові тарифи пропонують ввести в дію з першого червня. Їх готуються затвердити на засіданні виконкому 16 травня. Обласна інспекція із контролю за цінами вже погодила тарифи. Імовірно, що нові розцінки на воду та каналізацію приймуть без змін, тобто у варіанті, запропонованому водоканалом.

Тарифи для населення зростуть так:
– за воду 1,64 грн (замість 1,19 грн)
– за водовідведення (каналізацію) 1,56 грн (замість 1,13)

Збільшаться також тарифи для бюджетних організацій та підприємств. Адміністрація «Кременчукводоканалу» пояснює необхідність підвищення своїх розцінок збільшенням витрат на електроенергію, паливно-мастильні матеріали, хімічні реагенти, а також необхідністю збільшувати зарплату працівникам. За чинних нині тарифів водоканал спрацював у першому кварталі цього року зі збитками  у чотири  мільйони гривень.

Запропоновані нашим водоканалом тарифи вищі, ніж у Комсомольську (1,44 грн за воду і 1,48 грн за каналізацію) А от у Полтаві за воду беруть більше, ніж у Кременчуці (1,83 грн за куб), і зараз пропонується збільшити тариф до 2,38 грн. Проте слід врахувати, що Полтава отримує воду не з Дніпра, а качає її з підземних джерел, що технологічно дорожче. За каналізацію після підвищення там планують брати 1,43 грн, що менше, ніж у нашому місті.

Втрати сімейного гаманця
Норма споживання води – 10,5 куба
70,08 грн – стільки платить за воду і каналізацію нині сім’я із трьох осіб
100,8 грн – стільки заплатить сім’я за новими тарифами
Різниця: 30, 72 грн 
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх