«Укрзалізниця» пересадила пасажирів у кременчуцькі вагони

21.04.2008, 21:45 Просмотров: 4 312
15 квітня «Укрзалізниця» урочисто відправила 16 нових пасажирських вагонів, виготовлених на Крюківському вагонобудівному заводі, на Львівську залізницю, яка вперше за роки Незалежності оновила парк пасажирських вагонів..
Фірмовий потяг «Галичина» повністю сформований із кременчуцьких вагонів
Фото: Дмитрий Бабец

Кременчуцькі купейні вагони увійшли до складу потяга «Київ-Львів», а з пасажирських вагонів кременчуцького виробництва  було сформовано фірмовий поїзд «Галичина». Саме його з рук президента акціонерного товариства Володимира Приходька урочисто приймали міністр транспорту і зв’язку України Йосип Вінський та генеральний директор «Укрзалізниці» Василь Мельничук.

Міністр Вінський, отримавши від Володимира Приходька символічний набір ключів від поставленої продукції, разом із керівниками залізниць пройшовся салонами потяга, у яких уже чекали на момент відправлення перші пасажири.

Згодом пан Вінський запевнив, що в майбутньому українські залізниці суттєво оновлять парк рухомого складу.

– Нам довелося докласти певних зусиль, щоб повернути в Україну виробництво пасажирських вагонів. Саме такі вагони «Укрзалізниця» буде отримувати протягом тривалого часу, – зазначив у своїй промові міністр.

Загалом ВАТ «Крюківський вагонобудівний завод» упродовж цього року має поставити залізницям України 112 сучасних пасажирських вагонів. 
Автор: bulashev
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх