Платити ЖЕПам – лише за реально отримані послуги

10.04.2008, 21:47 Просмотров: 979
Колишній представник влади наводить аргументи про те, що розрахунки УЖКГ – зависокі..
Архітектор Володимир Лисенко: «Треба визначити межі території для кожного будинку, а вже потім рахувати побудинкові тарифи».
Фото: Дмитрий Бабец

Володимир Лисенко, мешканець будинку на вул. Леніна, 23  працював головним архітектором міста у команді міського голови Івана Пономаренка. Якщо вже представник влади, який розуміється на рішеннях виконкому, вважає, що тарифи завищені, цікаво його послухати. Цитуємо вибірково лист пана Лисенка, який підписали ще 36 мешканців:

«Як повідомляли газети, для утримання ЖЕПів необхідно 46 млн грн., а бюджет цього не витримає… Нині ж кількість послуг зменшується, а ціна – ні. Візьмемо для прикладу  наш будинок на вулиці Леніна, 23, біля якого навіть двору нормального не існує, а тариф на надання послуг складав спочатку 2,47грн (за 17 послуг), коли кількість послуг зменшили – 1,93 грн. Не вмер Гаврило, так галушкою вдавило!
Візьмемо пункт щодо технічного обслуговування будинкових систем тепловодопостачання, водовідведення…Тариф – 70 коп за квадратний метр, у полтавців за всі послуги – 74 коп. Давайте порахуємо цю обов’язкову послугу із тарифом 70 коп за квадратний метр. Двокімнатна квартира загальною площею 58 квадратних метрів х 0,70 коп = 40,60 грн кожного місяці з однієї квартири. Якщо взяти 90 квартир нашого будинку, то це 43 тис 848 грн. на рік. У місті 1172 будинки, і тільки ціна на цю послугу перевищить необхідні житлово-комунальному господарству 46 млн грн.

43 тис 848 грн х 1172 = 51 млн 389 тис 856  грн (прим. ред. – з умовного розрахунку двокімнатних квартир). А тепер вдумайтеся, яка буде сума, якщо порахувати по всіх видах послуг – космічна!

Так, для нашого будинку пропонується тариф 1,93 грн, тоді як у Донецьку – 1,38, Миколаєві – 1,05; Луганську – 1,13, Полтаві – 0,74».

Мешканці будинку надають ряд пропозицій щодо послуг (лист направлений і на адресу міського голови), головна з них така: «ЖЕПи зможуть запрацювати лише тоді, коли буде введена система нарядів за виконані послуги, а наряд підписуватиме представник будинку». 
Теги: тарифи
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх