
Бородань у смугастому блакитному «тільнику» російських десантників закликає українців купувати продукти в магазинах «Оптовичок»
Сьогодні до редакції «Кременчуцького Телеграфу» зателефонували двоє ветеранів російсько-української війни, які обурені рекламними конструкціями мережі магазинів «Оптовичок». Вони прислали фото цих конструкцій, що розміщені поблизу магазинів цієї торгової мережі у селі Піщаному на вулиці Київській та у селі Ялинці.
На рекламній конструкції бородань у смугастому блакитному «тільнику» російських десантників закликає українців купувати продукти у магазинах «Оптовичок».
Він демобілізувався минулого року за досягненням граничного віку перебування на військовій службі (60 років). А воював у складі 81-ї окремої аеромобільної бригади ДШВ ЗСУ. Тож добре знає у якій формі воюють українські десантники.
Валерій Кубай також пояснив, що маруновий колір став міжнародним символом десантних військ ще під час Другої світової війни, а в Україні з 2017 року цей колір символізує кров загиблих побратимів.
Другий ветеран російсько-української війни, який також обурений цими рекламними витівками маркетологів «Оптовичка», останні три роки воював у складі Сил територіальної оборони ЗСУ.
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.