У мобільному застосунку «Резерв+» став доступний електронний військово-обліковий документ.
Про це повідомила заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко.
Електронний військовий квиток — аналог паперового облікового документа зі штрих-кодом. Електронний документ має таку ж юридичну силу, як паперовий.
До сьогоднішнього дня військовозобов’язаним видавався військово-обліковий документ зі штрих-кодом (VIN-кодом), який є ідентифікаційним кодом, автоматично присвоєним Реєстром військовозобов’язаних «Оберіг».
Нагадаємо, раніше Черногоренко повідомляла, що з 18 червня інформацію з реєстру «Оберіг» має бути прирівняно до електронного військово-облікового документа.
Тільки ви неуважно слухали автор. Запрацює, але не у всіх…..нє?там шос ь з андроїдом не допиляють ніяк.
В застосунку пише qr код, тиснешь, воно відкриває сканер
Наша зброя — чесна інформація.
У війні росії проти України 🇺🇦 журналісти ведуть боротьбу на інформаційному фронті. ❤️ Підтримайте Кременчуцький Телеграф!