Кременчуцькі спортсмени — переможці та призери обласного чемпіонату з настільного тенісу

25.03.2024, 16:05 Переглядів: 718

У фіналі змагань кременчуцькі тенісисти отримали 11 комплектів нагород із 24 можливих

Кременчуцькі тенісисти, вихованці дитячо-юнацької спортивної школи № 1 стали переможцями та призерами обласного чемпіонату. Про це повідомляють на фейсбук-сторінці закладу освіти.

В особистому заліку І місце виборов Владислав Дуденченко, Сергій Казарян завоював «бронзу», а Дмитро Шульгачик посів V місце.

У парному заліку чемпіонами стали Владислав Дуденченко та Сергій Казарян. Дмитро Шульгачик та Дмитро Максюта посіли III місце.
«Срібло» у змішаній парі вибороли Сергій Казарян та Марія Пилипенко.

Серед дівчат в особистому заліку Марія Пилипенко виборола «бронзу», а в парному заліку — «срібло».
Проходив чемпіонат з 23 до 25 березня у Полтаві. До нього долучилися близько 50 спортсменів із Полтави, Кременчука, Семенівки, Лохвиці, Решетилівки.

Загалом на чемпіонаті команда КДЮСШ № 1 виборола 11 комплектів нагород із можливих 24.
За результатами змагань Сергій Казарян та Владислав Дуденченко увійшли до збірної команди Полтавської області для участі в чемпіонаті України, який відбудеться на початку квітня в Івано-Франківську.
Готували спортсменів до чемпіонату тренери Сергій Казарян та Марина Шульга.
Автор: Яна Гудзь Джерело фото: КДЮСШ № 1, Полтавська ОВА