З 1-го вересня на території Кременчуцького району понад 36 тисяч учнів почнуть навчання у 114 закладах загальної середньої освіти.
Про це сьогодні на ранковому брифінгу повідомив заступник начальника Кременчуцької районної військової адміністрації Артем Даценко.
За його інформацією, задля оптимізації освітньої мережі в районі вже ліквідовано один заклад освіти – Солошинську філію ЗОШ №3 Горішньоплавнівської міської ради. Окрім цього до 1-го вересня планується ліквідувати ще кілька закладів освіти: Степанівський ліцей, Товстівська гімназія, Паніванівська гімназія, Очеретуватьська гімназія, Василівська гімназія Семенівської селищної ради.
Наразі призупинено функціонування Кагамлицької початкової школи Градизької селищної ради, а для двох закладів освіти планується пониження ступеню Богданівського та Заїчинського ліцеїв Семенівської селищної ради до рівня гімназії.
Читайте також:
- В якому форматі буде організовано навчання учнів з 1 вересня у громадах Кременчуцького району
- У школі в Погребах не буде змішаного навчання: в укритті вмістяться усі учні школи
- Великокринківський ліцей у Глобинській громаді готовий до навчального року
- Т дізнався, чи готові школи Піщанської громади до навчального року