Кременчук відмовився від отримання продовольчого резерву

25.04.2023, 16:34 Переглядів: 1 420

Горішньоплавнівська та Кременчуцька територіальні громади відмовились від отримання продовольчого резерву, оскільки забезпечені тим, що пропонують

12 квітня начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін підписав розпорядження про порядок формування продовольчого резерву на території області й в тому числі у Кременчуцькому районі. Про це 25 квітня повідомив під час брифінгу начальник Кременчуцької районної військової адміністрації Олег Лєднік.

Продовольчий резерв формується департаментом агропромислового комплексу Полтавської обласної військової адміністрації в залежності від потреб області й доводиться до кожного району окремо.

– Громади, які виявляють бажання скористатися наявністю такого продовольчого резерву отримують його, а ті громади, які забезпечені й не мають зараз потреби в розподіленні цього продовольчого резерву, участі не братимуть, – розповів Олег Лєднік.

Наразі Кременчуцька та Горішньоплавнівська територіальні громади відмовились від розподілення продовольчого резерву, оскільки забезпечені тим, що пропонують.

За словами Олега Лєдніка, цим питанням займається кожна територіальна громада в залежності від тих завдань, які перед ними стоять.

 

Автор: Дарія Згура
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск (№ 36 від 7 вересня 2023)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх