Відсьогодні, з 1 березня, невідкладна стоматологічна допомога у нічний час та вихідні дні надаватиметься у відділенні екстреної медичної допомоги лікарні «Кременчуцька» на вулиці Лікаря Парнети, 2. Про це Т стало відомо від директорки лікарні Оксани Корлякової. Усе необхідне обладнання для прийому пацієнтів вже перевезли до медзакладу.
Такі зміни пов’язані з припиненням діяльності Кременчуцького стоматологічного центру та приєднання його до лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька».
За її словами, за невідкладною стоматологічною допомогою звертається один-два пацієнти на тиждень. Тому у нічний час та вихідні дні у лікарні «Кременчуцькій» чергуватиме один лікар, цього достатньо. Загалом працюватиме 4 лікарі, які змінюватимуть одне одного на чергуваннях.
Планове лікування здійснюватиметься у звичайному режимі – лікарі прийматимуть у відділеннях на вулицях Київській, 14, Лесі Українки, 80 та Манагарова, 9.