Загинув випускник Кременчуцького національного університету Сергій Кондик

13.12.2022, 08:31 Переглядів: 2 287

 Вічна пам'ять Герою 

У бою за Україну загинув випускник Кременчуцького національного університету, працівник Полтавського ГЗК Сергій Кондик. Захисник загинув 11 грудня на Луганщині. 

Сергій народився 28 жовтня 1991 року у селищі Світлогірське Полтавської області. Після закінчення школи вступив у Політехнічний коледж Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, де здобув освіту за напрямком «Технічне обслуговування та ремонт автомобілів».

У 2011 році розпочав свою трудову діяльність на Полтавському ГЗК, як слюсар з ремонту устаткування котельних теплосилового цеху.

З 14 жовтня 2011 року по 24 грудня 2012 року проходив службу у лавах Збройних сил України.

Після військової служби повернувся на роботу як слюсар-ремонтник у механічну службу цеху шламового господарства збагачувальної фабрики, де пропрацював майже 10 років. За успіхи в професії нагороджувався, як «Найкращий молодий співробітник». У 2020 році був підвищений до посади змінного виробничого майстра ЦШГ ЗФ.

Був мобілізований до лав Збройних сил України для протидії російській агресії 9 серпня 2022 року. 11 грудня, виявивши стійкість та мужність, загинув під час боїв за селище Невське, Сватівського району, що на Луганщині.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 4 від 26 січня 2023

Читати номер
Попередні випуски
Вверх