ХК Кременчук завершив виступ в Континентальному кубку

20.11.2022, 18:15 Переглядів: 2 200

Кременчуцька команда зосередиться на внутрішньому чемпіонаті

Сьогодні, 20 листопада, хокейний клуб «Кременчук» завершив свої виступи в Континентальному кубку. У заключному матчі групового раунду команда Олександра Савицького програла італійському «Азіаґо» - 0:5.

«Кременчук» (Україна) – «Асіаґо» (Італія) – 0:5 (0:2, 0:2, 0:1)

Шайби: 0:1 – Монкада (Магнабоско), 9:11. 0:2 – Фіноро (Макшейн, Салінітрі), 17:56. 0:3 – Рутковскій (Макшейн, Салінітрі), 28:12. 0:4 – Міслей (М.Марчетті, - більш.), 36:23. 0:5 – Стівен (Монкада), 46:46.

«Кременчук» мав мало шансів на вихід у наступний етап, проте кременчуцька команда не опускала рук. Італійці відкрили рахунок вже на 10 хвилині, а до перерви канадський форварда італійців Джордано Фіноро забив другу шайбу у ворота Захарченка.

У другому періоді «Азіаґо» довів рахунок до розгромного. Ще двоє канадійців Троя Рутковскі та Брайса Міслі допомогли італійському клубу відірвався від «Кременчука» вже на 4 шайби.

Свій шанс на Континентальному кубку отримав воротар Кирило Кучер, який вийшов на заміну Едуарду Захарченку.

Впродовж заключної 20-хвилинки «Азіаґо» відзначився ще раз. У підсумку матч завершився з рахунком- 5:0.

Відтак «Кременчук» завершив 3-й раунд Континентального кубка на 4 сходинці.

Кременчуцька команда повертається додому отримав неоціненний досвід у євро кубку, зіграв лише українським складом.

До наступного раунду проходять 2 кращі команди, остаточні позиції команд визначаться після матчу «Унія» - «Нітра».