У Бучі «Кремінь-2» зазнав третьої поспіль поразки

1.10.2022, 18:03 Переглядів: 1 732

Кременчуцька команда не змогла забити

Сьогодні, 1 жовтня, футбольний клуб «Кремінь-2» зазнав третьої поспіль поразки у Другій лізі.

«Нива» (Бузова) – «Кремінь-2» (Кременчук) 3:0

м. Буча. Стадіон «Ювілейний»

Голи: Сомов (27 пенальті, 47), Тименко (29) Попередження: Таран (74), Загалевич (89) - Жданович (55), Сидоренко Д.П. (90+1)

«Нива»: Литвиненко, Місюра, Таран (Сокол 80), Скляренко, Ярмак, Загалевич, Зуєвич (Кілінін 80), Головатенко (Єременко 71), Тименко (Семенець 46), Захаревич, Сомов (Без’язичний 63). Запасні: Проценко, Турчанов, Миколаюк, Скепський. Головний тренер: Сергій Карпенко

«Кремінь-2»: Музичка, Бондар (Гонтар 36), Сидоренко Д.П., Кур’яков, Ульянко, Жданович, Товкач (Пилипенко Владислав 85), Молько, Покась (Стецюк 46), П’ятибрат, Кучеренко. Запасні: Оксененко, Неборак, Руднєв, Горобець, Курило, Іванов. Головний тренер: Юрій Чумак

Кременчужани протрималися рівно 25 хвилин. Музичка творив дива на останньому рубежі, оборонці билися, як леви. Та все ж вони помилилися під натиском атакуючих гравців Ниви. Головатенко робив черпак і влучив у руку Бондаря – арбітр вказав на 11-метровку позначку. Найкращий бомбардир другої ліги Сомов забив свій 6-й гол у сезоні. А через дві хвилини він уже виступив у ролі асистента – з його передачі відзначився Тименко, який проштовхнув м’яч у ціль, на мить випередивши суперника.

Початок другого тайму – перевага господарів збільшилася до трьох голів. Відзначився Сомов. Лідер атак Ниви перехопив передачу, увійшов до карного майданчика, змістився трохи вправо і завдав прицільного удару в дальній кут – 3:0.

У Кременя-2 була можливість забити м’яч престижу. Товкач, який продерся до карного майданчика господарів, зробив усе, щоб забив Стецюк, однак той примудрився метрів з шести пробити несильно та ще й у руки голкіперу. А коли на вістрі опинився Товкач, вже чудеса реакції продемонстрував Литвиненко. І це його четвертий “сухар” у сезоні.

10 "Металург-2" 4 0 1 3 4-10 1

Наступний матч підопічні Юрія Чумака зіграють вдома у Кременчуці. 7 жовтня «Кремінь-2» прийме «Чайку» з Київської області.