Українських військових будуть реабілітувати за стандартами НАТО

15.08.2022, 12:02 Переглядів: 1 233

 

Використовуватимуть технології протезування Genium X3

Агентство НАТО з підтримки та постачання (NSPA) допомагає реабілітувати українських воїнів. Про це повідомили у Міністерстві соціальної політики України.

Йдеться про забезпечення місцевих медичних центрів належними засобами надання реабілітаційних послуг, розвиток системи реабілітації, протезування за новітніми технологіями для людей з фізичними вадами, постраждалих від війни.

Зокрема, за фінансової підтримки NSPA ще у 2021 році успішно реалізовано проєкт щодо протезування електронною системою учасника бойових дій. Це відбулося у рамках впровадження технології протезування Genium X3.

- Відзначається, що весь цей період пацієнт успішно користувався протезом, був діючим військовослужбовцем, саме на цьому протезі безпосередньо брав участь у бойових діях на лінії фронту, вів оборону Маріуполя і «Азовсталі». Протез пройшов найекстремальніші умови експлуатації і зараз планово потребує технічного обслуговування електронного вузла та окремих деталей. Після проведення всіх необхідних робіт з протезом захисник України планує повернутися до служби в найближчий час, - йдеться у повідомленні міністерства.

 

Автор: Володимир Дмитренко Джерело фото: Ottobock
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 47 від 24 листопада 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх