Ferrexpo придбала для Горішніх Плавнів два автобуси

12.07.2022, 16:44 Переглядів: 2 264

  

Понад 20 тисяч пільговиків необхідно забезпечити безкоштовним громадським транспортом

Горішньоплавнівська громада отримала новий транспорт для перевезення пасажирів на соціальних маршрутах. Два автобуси турецького виробництва Guleryuz GD 272 LF відповідають всім нормам безпеки та екологічному стандарту Євро-6. Закупівлю нового транспорту профінансувала Компанія Ferrexpo.

- У нашій громаді зараз налічується майже 13 тисяч пільговиків. Також до них будуть додані офіційно зареєстровані вимушені переселенці – більше 8 тисяч осіб. Таким чином загалом понад 20 тисяч людей із числа пільгових категорій населення необхідно забезпечити безкоштовним громадським транспортом, - зауважив міський голова Горішніх Плавнів Дмитро Биков.

Міський голова подякував Костянтину Жеваго за підтримку громади та всім, хто брав участь у придбанні автобусів.

- Цей транспорт нам потрібен як ніколи. Два автобуси, які працювали на міському соціальному маршруті, дуже застарілі й постійно потребують дороговартісного ремонту. Тому вкрай необхідно було придбати нові сучасні автобуси, – пояснив мер і додав, що, крім того, територіальна громада зросла більше, ніж у 3,5 рази, коли до Горішніх Плавнів приєдналися сільські території.

 Сьогодні це два старостинських округи: Східний і Дмитрівський, у складі яких 14 сіл. Тому гостро постало питання перевезення окрім міського населення ще й сільських мешканців.

- За рахунок нових автобусів плануємо запровадити новий соціальний маршрут в обох старостинських округах, – підсумував міський голова.

За словами начальниці відділу проєктів корпоративної соціальної відповідальності Ferrexpo Олени Кондратюк, Компанія залишається надійним партнером міста Горішні Плавні й оперативно відгукується на всі запити громади.

- Ми прагнемо підтримувати комфортні умови інфраструктури міста як для його жителів, так і для внутрішньо-переміщених осіб. Гуманітарний фонд Ferrexpo вже більше п’яти місяців працює над подоланням соціальної кризи, спричиненої повномасштабною війною в Україні не лише в регіоні діяльності підприємств Феррекспо, а й на всій території нашої країни.  Спільними зусиллями ми допомагаємо пришвидшити нашу перемогу, - додала вона.
Автор: на правах реклами
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

Благодійність:Свіжий випуск

№ 40 від 6 жовтня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх