Міська рада планує внести зміни до бюджету Кременчуцької МТГ та затвердити список присяжних

27.05.2022, 12:51 Переглядів: 920

  

Дев’яте пленарне засідання позачергової XVI сесії Кременчуцької міської ради відбудеться сьогодні в онлайн режимі

Редакції стало відомо про проведення дев’ятого пленарного засідання позачергової XVI сесії Кременчуцької міської ради, яке відбудеться сьогодні, 27 травня, в онлайн режимі. Офіційної інформації про це на сайті Кременчуцької міської ради поки немає.

У порядку денному засідання заплановано розглянути питання щодо внесення змін до рішення «Про бюджет Кременчуцької міської територіальної громади на  2022 рік», затвердити шість рішень виконавчого комітету та списку присяжних в м. Кременчуці.

Серед питань, що виносяться на розгляд депутатів, також затвердження комплексної програми розвитку та підтримки одного з комунальних підприємств на 2021-2025 роки, питання безоплатної передачі майна, яке належить до комунальної власності Кременчуцької міської територіальної громади, у державну власність та питання щодо початку роботи по розробці детального плану території по провулку Героїв Бреста, в районі будинку № 79-Б.

Нагадаєм, що після введення воєнного стану, Кременчуцька міська рада не оприлюднює проєкти своїх рішень, як це було до війни.

Автор: Віктор Крук
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 30 від 28 липня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх