Країни, що входять до проросійського блоку ОДКБ, не підтримують рф у війні проти України

27.04.2022, 16:14 Переглядів: 1 596

 

Жодний із союзників росії не виявляє бажання брати участь у розв’язаною нею війні

Країни — члени Організації договору колективної безпеки (військово-політична міжнародна організація, до якої входять білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, росія, Таджикистан) не виявляють бажання брати участь у війні проти України. Про це повідомляє Головне управління розвідки МОУ.

Попри наполягання рф, учасники ОДКБ не хочуть ухвалювати рішення щодо проведення миротворчих операцій поза межами своїх країн. В тому числі на території так званих «днр» та «лнр».

Натомість, члени ОДКБ можуть розглянути можливість обмеженого розгортання національних контингентів на території рф або білорусі. Але тільки після офіційної заяви щодо нападу України на їхню територію.

15 квітня міністр оборони Казахстану Руслан Жаксиликов заявив, що Казахстан не отримував запит щодо направлення на територію України національних військ. Він підтвердив, що в ході останнього засідання військового комітету ОДКБ, питання щодо участі у збройному конфлікті на території України не розглядалось.

Наразі всі країни-учасники ОДКБ (окрім рф та білорусі) дотримуються нейтралітету в питанні російського вторгнення. Жодна з них не визнала анексію Криму та незалежність «днр»/«лнр».

 

Автор: Віктор Крук
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
Читайте також:
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 37 від 15 вересня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх